HİZMETLERİMİZ

Our Service

Hizmetlerimiz

FİTNESS

Tam donanımlı fitness salonumuz ve donanımlı eğitmenlerimiz sayesinde sizde istediğinizi vücuda ve sağlıklı bir yaşama sahip olabilirsiniz. Fitness seçeneğimizde kesinlikle genel spor programları uygulanmamaktadır. Programlarımız kişinin istek ve sağlık durumuna göre özel yazılmaktadır.

PİLATES

Grup pilates derslerimizde bayanlara özel ayrı bir spor ortamı hazırladık. Bayan soyunma odasıyla yan yana gönül rahatlığıyla donanımlı eğitmenlerimiz ile spor yapabileceğimiz pilates stüdyomuz bulunmaktadır.

REFORMER

Son teknoloji combo cadillac reformer aletimiz ile sizlere daha esnek, sıkı, kuvvetli ve en önemlisi sağlıklı bir yaşam sunuyoruz. Reformer derslerimiz özel stüdyomuzda birebir ders şeklinde geçmektedir.

BİREYSEL ANTRENMAN

Kişiye özel bir nevi yaşam koçluğudur. 1 büyük 2 küçük stüdyomuz ve fitness salonumuzda kişinin ihtiyacı olan en uygun programlar ile bire bir ders şeklinde geçmektedir. Sadece spor değil kişinin öğünleri düzenlenip fotoğraf ile kontrol altında tutulmaktadır. En kısa yoldan istediğiniz forma ulaşmanızı sağlamak için teknolojik ekipmanlar ve en güncel spor çalışmaları yapılmaktadır.

ZUMBA

Sadece zayıflamak, sıkılaşmak değil bunları yaparken aynı zamanda da eğlenmeye ne dersiniz? Branşında uzman eğitmenimiz eşliğinde amacınıza eğlenerek ulaşın.

HAMİLE YOGASI

Daha rahat ve sağlıklı bir doğum için sizleri hamile yogası dersimize bekliyoruz. Ayrıca doğum sonrası eski formunuzu hızlıca toparlamanıza yardımcı olur.

Our Service

BİZE ULAŞIN

Merak ettiğiniz tüm detayları bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.